PROVÁZENÍ

Přejete si žít smysluplnější, spokojenější a radostnější život nebo prostě potřebujete změnit něco, co vás trápí? Zároveň možná trochu pochybujete o tom, že je to možné? Pomůžu vám nastavit vaši mysl tak, aby pracovala pro vás. Zjistíte, jak dosáhnout toho, co chcete. Objevíme programy, které vás blokují, a nahradíme je podporujícími přesvědčeními, která vás povedou k cíli. 

Budu respektovat vaše tempo a vaše současná omezení.

Tématem může být prakticky cokoli. Váš vztah k sobě - vaše sebehodnota, sebevědomí, vaše emoční zranění, strachy, práce, vztahy...

Pokud zrovna prožíváte deprese, věřte, že vám rozumím. Ráda se vám budu věnovat a společně najdeme cestu, jak postupně z beznaděje ven. Naučím vás techniky, které zlepší váš stav. Podíváme se na to, co a jak by se dalo změnit, aby se vám ulevilo. Z vlastní zkušenosti vím, že důležité je nevzdávat se.

A věřte, že každý (byť sebemenší) krok vpřed stojí za to. 

Používám jak prvky koučování, tak například NLP techniky. Mám ráda vizualizace, při kterých měníme vaše podvědomá přesvědčení. Můžeme zformulovat podporující prohlášení, která vám pomůžou se posunout, pracuji i s konstelacemi...

Provázení, kde kombinuju více metod,  se hodí pro hlubší práci. Stejně jako při klasickém koučinku se ale zaměřuju hlavně na řešení. Jdeme dopředu. Někdy je nutné podívat se na příčiny toho, co se vám v životě děje - ale není nutné znovu prožívat dávná traumata. 

 

Důležité je, aby vám sezení a používané metody dávaly smysl.

Z každého sezení si odnesete doporučení, co začlenit  do  života, aby se věci začaly posouvat k lepšímu.