Reference

Mám už toho v osobním rozvoji dost za sebou, přesto jsem se o sobě na koučinku dozvěděla nové příčiny a souvislosti situací, které se mi v životě dějí. Cítila jsem oporu a pochopení a měla jsem díky tomu pocit naprosté důvěry. Ulevilo se mi a vím, že mohu spoustu věcí změnit. Koučink předčil má očekávání, děkuji za vše.
Aneta UhrováZakladatelka Životní křižovatky
Sezení mi doslova „sedla“, stejně jako koučka Lucie, která je skvělá, empatická, pozitivní a inspirativní osobnost. Děkuji Lucii za její čas a energii, nebylo to se mnou vždycky jednoduché, ale provedla mě spoustou technik, umožnila mi nahlédnout na mnohé věci jinak a posunout se v osobním růstu. Pravidelně mi také shrnovala setkání a výstupy, získané tak můžu dále aplikovat každý den. Viděl jsem znatelný posun mezi prvním a posledním sezením, z koučování můžu čerpat a čerpám dále. Ještě jednou DĚKUJI.
Ing. Pavel MelichárekŘeditel DEBRA ČR
Hned na začátku jsem k Lucii cítila absolutní důvěru a v dalších sezeních se jen potvrdilo, že s ní mohu probrat opravdu vše - i velice intimní věci. Lucie má velký cit na to zachytit ten správný moment a rozkrýt spojitosti nebo mi pomoci si zvědomit, když si protiřečím. Umí vycítit, kdy je pro mě ta či ona událost velice silná a na tom dále staví. Děkuji za čas, který s Lucií mohu na koučinku strávit a děkuji, že mi dává v životě nový směr.
Jana PomijováAccounts Assistant, Londýn