Jednou z mých velkých životních lásek je atletika.

A protože vím, jak je ve sportu důležitá „hlava“, rozhodla jsem se pomáhat sportovcům koučinkem. 

Pokud jsi sportovec a cítíš, že se potřebuješ posunout nejenom fyzicky, neváhej se ozvat. Podíváme se společně na to, jak nastavit psychiku tak, aby tě podpořila v dosahování maximálních výkonů.

Můžeš se na mě obrátit s čímkoli, co tě brzdí.

Sportovní výkon je ovlivněn nejenom přílišnou nervozitou, strachem, nedůvěrou ve vlastní schopnosti, neúměrným tlakem, ale i vztahy ve sportovním prostředí a tím, co prožíváme v osobním životě.

Dalšími tématy může být třeba ztráta motivace, potřeba vyrovnat se se zraněním... a cokoli dalšího.

První krátká konzultace je zdarma.

 

Sport mě provázel od malička. Kdybych se narodila o něco později, možná bych hrála hokej. Za mého mládí ještě bývaly takové zimy, že se dalo bruslit na přírodním ledě od začátku prosince do konce února. Pamatuji se, že  se mi vždycky večer vůbec nechtělo z hřiště domů, jak mě hokej bavil. Navíc jediná holka mezi kluky, to taky nebylo špatné! 🙂 

Prožívala jsem i každý zápas československé reprezentace, znala jsem jména a čísla všech hráčů a snila jsem o kariéře hokejistky. Bylo mi ale jasné, že je to jen sen, protože v tehdejším Československu prostě organizovaný ženský hokej ještě neexistoval. 

Atletická dráha - můj druhý domov 🙂

Protože mě taky bavilo běhat a v blízkosti byl atletický oddíl, v 10 letech jsem se rozhodla přihlásit se tam. V den, kdy jsem poprvé přišla, zrovna probíhaly oddílové závody žactva a rovnou jsem tedy běžela 60 metrů. Byla jsem jasně poslední. 🙂 To mě ale neodradilo. 

Od té doby uplynulo... hodně let. Atletiku jsem si zamilovala, přestože o talentu se moc nedalo mluvit. Tahle láska mi vydržela doteď a jsem přesvědčená, že už ji neopustím. Trénuju a pořád ještě občas závodím, teď už ve veteránských kategoriích. 🙂